Blackboard 9 bijeenkomst op 22 januari

De eerste landelijke Blackboard bijeenkomst vindt plaats op 22 januari in Delft. Het onderwerp voor deze bijeenkomst is de introductie van Blackboard 9.Het programma vind je hier.

De bijeenkomst vindt plaats in collegezaal G van de faculteit CiTG van de TU Delft. Routebeschrijving is hier te vinden.

De inschrijving is gesloten.

met vriendelijke groet,

Willem van Valkenburg

86 aanmeldingen (bijgewerkt tot 16/01/2009):

  1. Willem van Valkenburg (TU Delft)
  2. Henk van Rijssen (ROCMN)
  3. Piet de Vlugt (Friesland College, Leeuwarden)
  4. Gerwin Pols (TU Delft)
  5. Trudy Leenen (Noordelijke Hogeschool Leeuwarden)
  6. Petra Collewijn (Hanzehogeschool Groningen)
  7. Frits Salomons (Hanzehogeschool Groningen)
  8. Arald den Braber (Avans Hogeschool)
  9. Bert Frissen (Avans Hogeschool)
  10. ineke janssen (RU Nijmegen)
  11. Martijn Ouwehand (TU Delft)
  12. Maurits Hoogerwerf (Hanzehogeschool Groningen)
  13. Eky Fioole (Avans Hogeschool)
  14. Ben Oude Groeniger (Hanzehogeschool Groningen)
  15. Rudi Clause (Avans Hogeschool)
  16. Ronald van den Tol (ROCvA)
  17. Erik van den Bosch (UTwente)
  18. Piet van der Zanden (TU Delft)
  19. Leen van Kaam (Stoas)
  20. Ilse Depré (KU Leuven)
  21. Georges de Koning (UTwente)
  22. Pim Slot (SURF Diensten)
  23. Jos Jans (Stoas)
  24. Meta Keijzer (TU Delft)
  25. Judith van Hooijdonk (HS Zuyd)
  26. Rick Dijs (Avans Hogeschool)
  27. Eric Griep (Inholland)
  28. Hans Eikenaar (TU Delft)
  29. Ron van Velzen (TU Delft)
  30. Jack Pleumeekers (HS Zuyd)
  31. Frans van der Meijden (TU Delft)
  32. Hans Boelens (Hanzehogeschool Groningen)
  33. Jesper Schumacher (OU)
  34. Monique Rademacher (OU)
  35. Louise Stijnen (OU)
  36. Sjors van der Beek (UU)
  37. Arthur Hellinga (TU Delft)
  38. Marcel Vos (OU)
  39. Jeffeny Hoogervorst (UvT)
  40. Marcel Schmitz (HS Zuyd)
  41. Vaessen, Harry (HS Zuyd)
  42. Kees van Kuijen (TU Delft)
  43. Veronika Wilking (UvT)
  44. Marc Coermans (UU)
  45. Cock Huizer (TU Delft)
  46. Vincent Oldenbroek (TU Delft)
  47. Ellen Peters (UTwente)
  48. Hannie van der Heijden (ROC Aventus)
  49. Raymond Vermeulen (ROC Aventus)
  50. Rian van Veggel (UvT)
  51. Ger Roelen (ROCMN)
  52. RCJ Barning (VU)
  53. Jeroen ten Haaf (UM)
  54. Ernst Berkhout (UvA)
  55. David Jan Donner (UvA)
  56. Vincent Kalis (UvT)
  57. Steve Pang (VU)
  58. Oscar Buma (UU)
  59. Joy de Vries (UU)
  60. Fiona Slond (UU)
  61. Tamzin Wilkinson (Blackboard)
  62. Patrick Klaassen (UL)
  63. Kees Pannekeet (OU)
  64. Karin Brekelmans (UvA)
  65. Jo Vanvoorden (KU Leuven)
  66. Stef Migchelbrink (RU Nijmegen)
  67. Martien ‘t Hart (RU Nijmegen)
  68. Jiska Memelink (UL)
  69. Matthijs de Vries (RuG)
  70. Jurgen Zeedijk (Hanzehogeschool Groningen)
  71. David Reisner (Inholland)
  72. Rob le Pair (RU)
  73. Andre Laarakker (ROCMN)
  74. Jan De Baere (KU Leuven)
  75. Karel Roos (UL)
  76. Henriette van Vredenburch (UL)
  77. Klazine Verdonschot (UL)
  78. Margo Richter (ROCMN)
  79. Victor Maijer (VU)
  80. Sam Verdoes (UU)
  81. Joost Groot Kormeling (TU Delft, alleen ‘s middags)
  82. Pia Wolters (Inholland)
  83. Marvin Bhageloe (ROC Aventus)
  84. Hans Maessen (UM)
  85. Olaf Rietman (Stoas)
  86. Jeroen Sanneman (Hanze)