Gebruikersgroepbijeenkomst dinsdag 26 mei 2009 te Leuven

Op 26 mei 2009 vindt de volgende gebruikersgroepbijeenkomst plaats te Leuven.

Het centrale thema is architectuur, met de nadruk op koppelingen tussen Blackboard en andere applicaties, zoals authenticatie via Shibboleth en SURFfederatie, koppelingen met administratieve systemen via snapshot, building blocks en webservices, en links tussen Blackboard en andere leerplatformen, tools en repositories (zoals de bibliotheekomgeving, toetsomgevingen, …).

Programma van de dag:

  • 10.30 uur – ontvangst
  • 11.00 uur – welkomstwoord
  • 11.10 uur – lezing K.U.Leuven: met aandacht voor authenticatie via Shibboleth, koppelingen met SAP en 12 andere administratieve systemen, Aleph (bibliotheeksysteem), wiki- en blogfarm, QMPerception, mail
  • 12.00 uur – lezing Delft: met aandacht voor diverse koppelingen met andere systemen
  • 12.50 uur: lunch
  • 14.00 uur: lezing Avans: met aandacht vanuit studentperspectief voor koppelingen aan de achter-, zij- en voorkant van Blackboard
  • 14.50 uur: lezing Groningen: met aandacht voor koppelingen met administratieve systemen en point-to-point single sign-on in Blackboard zelf
  • 15.40 – lezing SURF: over SURFfederatie
  • 16.30 uur – rondvraag en afsluiting
  • 17.00 uur – borrel in de Leuvense binnenstad

Locatie:

Mgr. Sencie Instituut
Auditorium 00.28
Faculteit Letteren
Erasmusplein 2
3000 Leuven
Plattegrond

Deze locatie ligt op 5 minuten wandelen van het station.
Voor wie met de auto komt, vlakbij ligt de ondergrondse parkeergarage ‘Ladeuzeplein’.

Wie wil overnachten in Leuven kan hier een overzicht vinden van bed & breakfasts en hotels.

Inschrijven:

Inschrijven kan door een mailtje te sturen naar toledo@kuleuven.be, liefst voor 21 mei.

 

One thought on “Gebruikersgroepbijeenkomst dinsdag 26 mei 2009 te Leuven

  1. Deelnemers:

    1. Ilse Depré (K.U.Leuven)
    2. Pieter Vandepitte (K.U.Leuven)
    3. Jan De Baere (K.U.Leuven)
    4. Sven Gladines (K.U.Leuven)
    5. Dirk Cosemans (K.U.Leuven)
    6. Bert Coenen (K.U.Leuven)
    7. Herwig Stulens (K.U.Leuven)
    8. Henk Van Rijsen (ROC Midden Nederland)
    9. Willem Van Valkenburg (T.U. Delft)
    10. Bert Frissen (Avans hogeschool)
    11. Arald den Braber (Avans hogeschool)
    12. Peter Fokkinga (Rijksuniversiteit Groningen)
    13. Jasper Distelbrink (SURF)
    14. Jesper Schumacher (Open Universiteit Nederland)
    15. Otto Wiersma (Open Universiteit Nederland)
    16. Maarten Scholl (Open Universiteit Nederland)
    17. Robert van Bussel (Open Universiteit Nederland)
    18. Peter Lambrikx (Open Universiteit Nederland)
    19. Louise Stijnen (Open Universiteit Nederland)
    20. Jeroen ten Haaf (Universiteit Maastricht)
    21. Michiel van Hoorn (Universiteit Maastricht)
    22. Lilian Knops (Universiteit Maastricht)
    23. Ineke Janssen (Radboud Universiteit Nijmegen)
    24. Frits Salomons (Hanzehogeschool Groningen)
    25. Judith van Hooijdonck (Hogeschool Zuyd)
    26. Bart van der Kop (Hogeschool Zuyd)
    27. Hans Lasschuit (Hogeschool Zuyd)
    28. Peter Bedeker (Hogeschool INHolland)
    29. Michiel van Geloven (Hogeschool INHolland)
    30. Pia Wolters (Hogeschool INHolland)

Leave a Reply